Author: b***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice i love it its very full and think human hair ❤️❤️❤️❤️the pictures dont do justice even please buy it
Màu sắc: S1
Price: 1.642.000₫
Original Price: 4.199.700₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S1 |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Afro Kinky/Curly |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Trọng lượng tịnh | 185 g |
| Chiều dài | 30.48 cm |
| Đầu | 57.15 cm |
| SKU | sb25091540090064509 |
Author: b***y
Date:
Review: Very nice i love it its very full and think human hair ❤️❤️❤️❤️the pictures dont do justice even please buy it
Màu sắc: S1
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm